+48 504 570 107
info@helpdeskcenter.pl
NIP 526-107-02-03

O nas

Nasza firma informatyczna to połączenie umiejętności wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze sprawnym zarządzaniem projektami w celu tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych a przede wszystkim efektywnych rozwiązań technicznych. Stosowanie najlepszych praktyk biznesowych sprawia, że ramach obsługi zapewniamy wyłącznie solidne rozwiązania informatyczne.

Dysponując bogatym doświadczeniem zapewniamy usługi informatyczne najwyższej jakości. Naszym atutem jest wytrwałość i "tworzenie z pasją", dzięki której wykonane przez nas zadania i projekty IT stają się niedoścignione. Nieustannie dążymy, by relacje z naszymi klientami kształtować w sposób partnerski, w oparciu o rozumienie ich potrzeb i celów. W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi Klienta nasza firma oferuje produkty jedynie renomowanych firm. Gwarantuje to nie tylko stały dostęp do najnowocześniejszych technologii, lecz również skuteczną pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów Klientów oraz możliwości optymalnej rozbudowy zainstalowanych systemów. Pragniemy spełniać wymagania i oczekiwania naszych Klientów profesjonalną obsługą, fachowym doradztwem oraz efektywnymi rozwiązaniami, Dbamy żeby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Cały czas ulepszamy jakość oferowanych przez nas usług, jednocześnie rozwijając firmę oraz zdobywając zaufanie nowych klientów.

Listę naszych kompetencji podzieliliśmy na grupy:

* outsourcing IT - zarządzanie i utrzymanie systemu informatycznego zleceniodawcy,
* systemy operacyjne - Microsoft Windows, Linux - wiodące dystrybucje,
* doradztwo informatyczne.

Jeśli nie znalazłeś na liście technologii, rozwiązania którego szukasz, skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy znaleźć rowiązanie.

Cieszymy się, że nasza praca znajduje uznanie wśród naszych klientów. Jednocześnie tych z Państwa, którzy nie znają jeszcze naszej innowacyjnej firmy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przeanalizowanie możliwości współpracy z nami.

Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa.
Zapraszamy do nich i Państwa.
Helpdesk Center.


Chcesz poznać nas bliżej, omówić swój pomysł, projekt. Skontaktuj się z nami.